Tanie przeprowadzki

Kleks przeprowadzki

Tanie przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzka do nowego mieszkania to dla większości ogromne wyzwanie – planowanie, pakowanie, wożenie, dźwiganie – ten wielogodzinny proces już na starcie pozbawia nas radości płynącej z nowego mieszkania. Na szczęście niekoniecznie trzeba przechodzić przez to wszystko samemu – możesz powierzyć to nam i przekonać się, jak szybka i bezproblemowa może być tania przeprowadzka. Wbrew pozorom nie musi to oznaczać dużego obciążenia dla portfela.

Przeprowadzka tanio i solidnie

Czego wymaga większość klientów od firmy zajmującej się przeprowadzkami? Punktualności, rzetelności, poważnego podejścia do wykonywanych zadań i dbałości o przenoszone meble i sprzęty. Właśnie tacy staramy się być na każdym kroku i podczas wszystkich wykonywanych zadań – punktualni, rzeczowi i przykładający ogromną uwagę do szczegółów. Zdajemy sobie sprawę, jaką wartość (nie tylko materialną) mają dla Ciebie posiadane rzeczy, dlatego ogromną uwagę przykładamy do solidnego zabezpieczenia każdego z nich. Nie inaczej jest przy układaniu ich w samochodzie – tu również zawsze upewniamy się o poprawnym zabezpieczeniu ładunku. Nikt przecież nie lubi mieć porysowanych i uszkodzonych rzeczy w domu.

Z drugiej jednak strony rozumiemy, że zwłaszcza teraz niewiele osób może sobie pozwolić na rozrzutność. Być może to właśnie obawa o wysokie koszta do tej pory powstrzymywała Cię przed skorzystaniem z pomocy profesjonalistów przy organizacji Twojej przeprowadzki. Nie musisz się obawiać – tanie przeprowadzki to nasza domena! Jeszcze zanim podejmiemy jakiekolwiek kroki, dostarczymy Ci kosztorys, dzięki któremu dokładnie będziesz wiedzieć, ile zapłacisz.

Tanie przeprowadzki w Warszawie

Co znaczy, że wykonujemy przeprowadzki tanio? Na przykład to, że z naszą pomocą możliwe jest wykonanie przeprowadzki nawet za 90 złotych. Oczywiście wszystko zależy od okoliczności (podana cena jest za usługę wykonaną przez dwie osoby z samochodem, w ciągu jednej roboczogodziny), w większości przypadków będzie konieczne poniesienie nieco większych wydatków, jednak w każdym wypadku nasze ceny są wyraźnie niższe od tych oferowanych przez konkurencję. Za roboczogodzinę każdego z pracowników liczymy 25 złotych, samochód z kierowcą to 50 złotych za godzinę, jeśli bierze on udział w przeprowadzce to 70 złotych. Opłaty za usługę naliczane są w zależności od pokonywanych odległości – tu stawka bazowa to 2 złote za kilometr.

Z dumą podkreślamy, że jesteśmy jedną z najtańszych firm zajmujących się przeprowadzkami w Warszawie – co wcale nie oznacza usług na niskim poziomie, lub braku doświadczenia. Zależy nam, by pomóc Ci w jak najszybszym zaadaptowaniu się w nowym domu, bez rujnowania Twojego portfela.

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas tanich przeprowadzek zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy

Załoga Kleks Przeprowadzki
519 448 799

24/7Service

Formularz kontaktowy