Przeprowadzki Biur

Kleks przeprowadzki

Przeprowadzka firmy i biura

Przeprowadzka firmy jest bardzo często punktem zwrotnym w jej działalności. Jej nowa siedziba może być atrakcyjniejsza w oczach klientów i pomóc w zdobyciu ich zaufania. Jednocześnie przeprowadzki biur i całej firmowej infrastruktury to szczególnie stresujący okres, w którego trakcie bardzo łatwo o kłopotliwe i kosztowne błędy. Na szczęście, korzystając z naszej pomocy, możesz oszczędzić sobie problemów i sprawić, by relokacja Twojego biznesu przebiegła szybko i sprawnie.

Przeprowadzki firm – oczekiwania i wyzwania

Ostatnimi czasy nie brak firm, które zmieniają swoją siedzibę. Niektóre decydują się na ten krok na skutek rozwoju, zatrudnienia nowych pracowników i zmiany wymagań dotyczących obecnej siedziby. Inne przenoszą się do nowych biur i obiektów, ponieważ zmusza je do tego trudniejsza sytuacja, związana ze spowolnieniem gospodarczym i spadkiem dochodów. Niezależnie od tego, jaki jest powód przeprowadzki Twojego biznesu, bez wątpienia chciałbyś, by przebiegła ona bez zakłóceń, sprawnie i szybko. Każdy dzień przestoju i niepewności oznacza bowiem realne straty, chociażby z powodu braku możliwości obsługiwania klientów. Przeciągająca się przeprowadzka może nawet zniecierpliwić dotychczasowych klientów, a powstałe straty wizerunkowe mogą być trudne do odrobienia.

Przeprowadzka biura i firmy – jak to wygląda z nami?

Jeśli zniechęca Cię już sama myśl o mozolnym pakowaniu i układaniu w samochodzie mebli i sprzętów wykorzystywanych w firmie, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przeprowadzka wcale nie musi oznaczać, że Ty lub Twoi pracownicy będziecie musieli szczególnie się wysilać. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, to przekonasz się o tym, jak łatwo i sprawnie może ona przebiegać.

Począwszy od rozplanowania całego procesu, przygotowanie pracowników, aż po rozmieszczenie mebli i sprzętów w Twojej nowej siedzibie – wszystko zrobimy dla Ciebie. Pracujemy również w weekendy, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że Twoja firma straci możliwość kontynuowania pracy. Dzięki starannemu przygotowaniu, profesjonalizmowi i doświadczeniu naszych pracowników mamy pewność, że przeprowadzka nie będzie bolesnym przeżyciem – ani dla Ciebie, ani dla pracujących u Ciebie osób.

Kompleksowo zajmujemy się rozmontowaniem i zabezpieczeniem wykorzystywanych mebli, sprzętu elektronicznego, komputerów i maszyn. Umieścimy każde z nich w samochodzie, zabezpieczymy na czas podróży, a po dowiezieniu na nowe miejsce wniesiemy, i złożymy z powrotem według Twoich wskazówek. Upewnimy się, że wszystko działa jak należy i posprzątamy po sobie – tak, by kolejnego dnia można było normalnie rozpocząć pracę.

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usługami przeprowadzki firmy lub biura zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy

Załoga Kleks Przeprowadzki
519 448 799

24/7Service

Formularz kontaktowy